جراحی بینی
15 جولای

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟

یکی از مهم ترین اقدامات قبل از جراحی بینی انتخاب جراح بینی خوب و متبحر می باشد.

این که جراح بینی خوب در تهران کدام پزشک است و چگونه می توان بهترین جراح را انتخاب کرد از دغدغه های افراد متقاضی جراحی بینی است.

هزینه جراحی بینی در تهران در برخی از مناطق و کلینیک ها کمی بالاتر می باشد. لذا توصیه می شود برای انتخاب جراح بینی خود دقت لازم را داشته باشید.

بهترین جراح بینی در کرج در برخی موارد در  تهران نیز فعالیت دارند.

بهترین جراح بینی در تهران

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی به علت آن که بینی دارای غضروفی ضعیف است و پوست ضخیمی دارد. نیاز به مهارت بیشتری از سوی جراح را می طلبد.

دکتر بهزاد شهرجردی جزو بهترین جراحی بینی گوشتی در تهران هستند.

ایشان در انجام عمل بینی گوشتی و عمل ترمیمی بینی مهارت ویژه ای دارند.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

انجام عمل جراحی بینی استخوانی به طور کلی ساده تر از جراحی بینی گوشتی است . بینی استخوانی دارای پوستی نازک با غضروفی قوی است. این وضعیت منجر می گردد که تا جراح بتواند راحت تر به انجام جراحی بپردازد و هنر خود را بهتر به نمایش بگذارد. در جراحی بینی غضروفی جراح با ایجاد تراش های مناسب می تواند بهترین فرم را به بینی بدهد و نتیجه رضایت بخشی را از جراحی بینی برای بیمار به دنبال داشته باشد.

با در نظر گرفتن این موضوع که بینی در مرکز صورت قرار گرفته است . انجام عمل بینی دقت و ظرافت خاصی را می طلبد. تنها مهارت جراح است که می تواند با رفع ایرادات ظاهری بینی ایجاد زیبایی بیشتر ، سبب گردد تا میان بینی و سایر اجزای چهره تناسب مناسبی ایجاد شود.

لازم به ذکر است به علت آن که بینی بر روی صورت نسبت به سایر اجزا برجسته است، امکان آسیب پذیری بیشتری دارد. به همین علت احتمال شکستگی آن نسبت به سایر اعضا بیشتر خواهد بود.

دکتر بهزاد شهرجردی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی –  جراح پلاستیک بینی و صورت

عمل جراحی بینی – جراح بینی – جراحی بینی ترمیمی )

درباره نویسنده

جراحی بینی | جراح بینی تهران
دکتر شهرجردی - به شماره نظام پزشکی :88860 - عضو انجمن راینولوژی ایران - متخصص و جراح گوش ، حلق ، بینی و سرو گردن - جراحی پلاستیک بینی ، صورت و پلک ( جراحی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی بینی استخوانی ) - جراحی آندوسکوپی سینوس و بینی

One thought on “بهترین جراح بینی در تهران

پاسخ

یک × 4 =