جراحی بینی

بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران : می توان با جراحي بيني مشکلات مختلف بینی مانند بزرگ بودن ، قوز دار بودن ، افتادن نوک بینی ، زیاد بودن فاصله نوک بینی تا صورت ، در رفتن تیغه بینی ، غیر قرینه بودن بینی و دیگر مشکلات بینی را بر طرف کرد.

بهترین جراح بینی تهران

جراحی بینی چیست؟ رینوپلاستی روشی است که با آن شکل ظاهری و عملکرد بینی بهبود پیدا می کند، در این روش غضروف و استخوان شکل داده می شود.

بسیاری از متقاضیان جراحی بینی یا رینوپلاستی نگران بروز عوارض هستند و به دلیل مشکلاتی که پس از عمل جراحی بینی شنیده اند از اقدام به رینوپلاستی  خودداری می کنند.

مشکلاتی چون خونریزی ، عدم تقارن پره های بینی ، آسیب به بافت های داخلی بینی و غیره از رایج ترین عوارض جراحی بینی هستند که در بین مردم بسیار شنیده می شوند .

بروز عوارض به طور کامل بستگی به مهارت جراح بینی دارد و تکنیک او دارد .

اگر جراح بینی هنگام رینوپلاستی تمرکز داشته باشد و به خوبی بداند از چه تکنیکی استفاده کند هیچ گونه آسیبی به بافت های بینی نمی رسد و تنها مشکلات بینی برطرف می شود به همین دلیل در انتخاب جراح بینی دقت بالایی داشته باشید .

چه افرادی برای جراحی بینی گزینه مناسبی هستند؟

 • افرادی که داری بینی قوز دار هستند.
 • کسانی که نوک بینی آنها افتادگی دارد.
 • افرادی که بینی گوشتی و پهنی دارند.
 • کسانی که در اثر سانحه دچار شکستگی بینی شده اند.
 • افرادی که دیواره بینی ( سپتوم ) آنها کج است.
 • افرادی که بینی برجسته دارند.
 • کسانی که نوک بینی آنها گرد ، چاق و نامشخص است.

جراحی باز و بسته بینی

در جراحی بینی بسته برش ها از داخل بینی زده می شود و بعد از جراحی اثری از جای برش بر جای نمی ماند.

در جراحی بینی به روش باز از برش های داخلی استفاده می شود و برشی بر روی کلوملا یا پره بین دو سوراخ بینی زده می شود .

انجام جراحی بینی به روش باز یا به روش بسته بستگی به مشکل بینی و انتخاب جراح بینی دارد .

در جراحی بینی باز ، جراح متخصص بینی تسلط بیشتری به ساختار بینی دارد و راحت تر می تواند مشکل بینی را برطرف نماید .

در روش رینوپلاستی باز احتمال بروز خطا بسیار کمتر از رینوپلاستی بسته است ، به همین دلیل اغلب جراحان بینی از روش باز برای جراحی بینی استفاده می کنند .

انتخاب روش جراحی بینی بستگی به تشخیص و صلاح جراح بینی دارد به همین دلیل به جراح بینی خود اعتماد کنید و اجازه دهید از روشی استفاده شود که مناسب تر است.

بعد از عمل بینی

 • پس از جراحی بینی ممکن است 1 تا 2 هفته اطراف چشم  کبود شود که طبیعی است.
 • بیمار بعد از 7 تا 10 روز می تواند سر کار برود و فعالیت های روزمره خود را آغاز کند.
 • بعد از 1 تا 2 هفته می توان ورزش سبک را شروع کرد.
 • تا چند هفته انجام ورزش هایی که ممکن است به صورت شما ضربه بزند را کنار بگذارید.

تورم بینی

تورم بینی بعد از جراحی بینی امری طبیعی است و بهبودی این تورم ممکن است 1 تا 2 هفته طول بکشد و حتی ممکن است رفع کامل تورم 1 سال به طول بیانجامد.

انواع مدل های بینی

بینی طبیعی

در بینی های طبیعی هیچ قوسی ایجاد نمی شود و نوک بینی نیز سربالا نخواهد بود. این جراحی بیشتر برای افرادی مناسب است که تنها در صدد برطرف کردن ایرادات بینی خود هستند یا نمی خواهند مشخص باشد که جراحی زیبایی انجام داده اند.

بینی فانتزی

در این نوع بینی فاصله نوک بینی تا لب 100 تا 105 درجه است و پل بینی به منظور ایجاد قوسی زیبا تراشیده می شود. انجام جراحی بینی فانتزی کمی ریسک دار بوده و در صورتی که بینی بیش از حد کوچک یا سربالا شود، ممکن است موجب بروز مشکلات تنفسی و بویایی گردد. حتی در مواردی به دلیل بیش از حد سربالا شدن بینی زیبایی چهره به چالش کشیده شده و فرد اعتماد به نفس خود را از دست می دهد.

بینی نیمه فانتزی

این بینی حالتی ما بین بینی فانتزی و طبیعی را داراست. به این صورت که به اندازه بینی های فانتزی قوس دار نیست اما پل بینی نیز همچون بینی طبیعی صاف نمی باشد.

نکته قابل توجه درباره بینی فانتزی و نیمه فانتزی این است که تنها برای افرادی مناسب می باشد که از بینی استخوانی برخودارند. بینی های گوشتی به دلیل بالا بودن ضخامت پوستشان، برای انجام جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی مناسب نیستند.

بهترین جراح بینی تهرانیک جراح خوب بینی ویژگی های مختلفی دارد ؟

 • در جلسات مشاوره با صبر به سوالات بیمار پاسخ می دهد و چگونگی عمل زیبایی بینی را به دقت توضیح می دهد.
 • بیمار را با واقعیات جراحی رو به رو می کند و می گوید  که انتظارات نامعقول را از ذهن خود خارج کند.
 • هدف یک جراح خوب بینی در ابتدا حفظ سلامت عملکرد  بینی و عدم آسیب به عملکرد تنفسی در عین حال بهبود ظاهر بینی  بیمار است.
 • یکی از ویژگی هایی که هر جراح بینی خوبی از آن برخوردار است، وجدان کاری می باشد. جراح با وجدان منافع مالی خود را در درجه آخر قرار داده و اولویت کار خود را سلامت و رضایت بیمار قرار می دهد.
 • بهترین جراح بینی مسلط به همه روش های جراحی بینی اعم از جراحی بینی طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی می باشد و نتایج بسیار مطلوبی برای بیمار به ارمغان می آورد.
 • جراح بینی موظف است در جلسه مشاوره حتما بیمار را در جریان اقداماتی که لازم است قبل و بعد از جراحی بینی انجام دهد، بگذارد. چرا که رعایت و انجام این اقدامات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در روند جراحی و نتیجه آن تاثیر مستقیم خواهد داشت.
 • یک جراح بینی خوب و با تجربه علاوه بر اینکه در رشته خود متخصص و متبحر است، از علم زیبایی شناسی نیز آگاهی دارد و با در نظر گرفتن تناسبات صورت فرد اقدام به جراحی می نماید.
 • در نظر داشته باشید که تنها به تحصیلات پزشک توجه نکنید و حتما توسط مشاهده نمونه کارهای ایشان میزان مهارت و تجربه جراح را مورد بررسی قرار دهید.
 • همچنین قبل از عمل درباره کلینیک یا بیمارستانی که قرار است در آن جا تحت جراحی قرار گیرید تحقیق نمایید.
 • جراح بینی خوب سعی بر جلب اعتماد بیمار کرده تا فرد متقاضی با آرامش خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.

با بررسی عکس های موجود در گالری تصاویر و پیج اینستاگرام دکتر بهزاد شهرجردی ، بهترین جراح بینی تهران ، می توانید با شیوه جراحی بینی ایشان آشنا شوید .

دکتر بهزاد شهرجردی ، بهترین جراح بینی تهران ، در فرم دهی بینی تبحر بالایی دارند و مشاهده نمونه کارهایشان مدرکی برای اثبات میزان تبحرشان است.

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد .

این هزینه شامل دستمزد جراح بینی ، کلینیک یا بیمارستانی که عمل جراحی در آن انجام شده، می شود .

 دستمزد جراحی که دارای سابقه خوب و موفق بین مردم باشد یا تخصص خاصی در جراحی بینی مثل جراحی بینی ترمیمی یا جراحی بینی گوشتی داشته باشد بیشتر خواهد بود.

نظرات بسته شده است.

Call Now Button