جراحی بینی
22 فوریه

بینی جراحی شده

بینی جراحی شده

بینی علاوه بر زیبایی نقش تنفسی نیز دارد به همین دلیل خیلی مهم است که بینی جراحی شده باعث مشکلات تنفسی نشود.

هوایی که از طریق بینی وارد ریه می شود، نباید شامل ذرات مضر باشد در نتیجه بینی مانند یک تسویه کننده عمل می کند و موهای ریز بینی ، دارای ترشحاتی است که توسط مخاط بینی تولید می شود و از ورود گرد وغبار ، مواد آلرژی زا به ریه جلوگیری می کند ، پس بینی نقش مهمی در سلامت ریه دارد و در اصل نقش مهمی برای محافظت از ریه دارد.

مهم است که بینی جراحی شده به گونه ای باشد که فرد دچار مشکلات تنفسی نشود به همین دلیل نقش جراح درعمل بینی بسیار موثر است.

برخی از بیماران خواستار مدل بینی عمل شده طبیعی و برخی دیگر خواستار جراحی بینی فانتزی هستند ، در هر دو مورد تجربه و مهارت جراح بینی بسیار مهم است تا آسیب و عوارضی پیش نیاید.

جراحی بینی ترمیمی

یکی از دلایلی افراد تصمیم به جراحی بینی مجدد می گیرند ، مشکلات تنفسی ایجاد شده توسط عمل بینی قبلی است.

بینی جراحی شده

زیباترین دماغ های عملی

زیباترین بینی های عمل شده ، زمانی از زیبایی بینی خود و چهره لذت می برند که جراح بینی توانسته باشد عملکرد بینی بیمار را نیز حفظ کرده باشد.

جراح بینی باید در حین عمل دماغ ، هم زیبایی بینی و هم سلامت فرد را مد نظر داشته باشد.

برای مشاهده مدل بینی های زیبا که توسط دکتر شهرجردی ، بهترین جراح بینی در تهران ، عمل شده اند به سایت یا اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

دکتر شهرجردی دارای سابقه و مهارت بالا در جراحی بینی هستند.

قطعاً یک جراح بینی خوب دستمزد متفاوتی دارد ولی در عوض عمل بینی دیگر ریسک نخواهد بود و بیمار از نتیجه عمل بینی راضی خواهد بود.

بینی عضو مهمی هم در تنفس هم در زیبایی چهره است به همین علت سلامت و زیبایی خود را به علت ارزان تر بودن به خطر نیندازید.

دکتر بهزاد شهرجردی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی –  جراح پلاستیک بینی و صورت

( عمل جراحی بینی – جراح بینی – جراحی بینی ترمیمی )

درباره نویسنده

جراح بینی تهران
درباره دکتر بهزاد شهرجردی به شماره نظام پزشکی :88860 عضو انجمن راینولوژی ایران متخصص و جراح گوش ، حلق ، بینی و سرو گردن جراحی پلاستیک بینی ، صورت و پلک جراحی آندوسکوپی سینوس و بینی

نظرات بسته شده است.