جراحی بینی

جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران : می توان گفت که امروزه اکثریت افراد تمایل به انجام جراحی بینی و رفع مشکلات بینی دارند تا در نهایت زیبایی چهره شان افزایش یابد .

مشکلات بینی می تواند شامل موارد زیر باشد :
  • پولیپ بینی
  • قوز روی بینی
  • بزرگ بودن بینی
  • انحراف بینی
  • سینوزیت
  • افتادگی نوک بینی و غیره .

جراحی بینی هم می تواند شامل موارد زیبایی ممرتبط با بینی باشد هم می تواند شامل موارد درمانی مرتبط با بینی باشد .

جراحی های زیبایی بینی هدفی چون اصلاح فرم و ظاهر بینی دارند در صورتی که در جراحی های درمانی بینی ، بهبود عملکرد بینی اهمیت بالا تری دارد .

دیده یا شنیده می شود که برخی از افراد پس از پایان جراحی بینی دچار مشکلاتی چون خونریزی ، کج بودن نوک بینی و موارد این چنینی می شوند که موجب نارضایتی است و زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار می دهد .

برای جلوگیری از بروز عوارض جراحی بینی بیماران حتماً باید جراح بینی خوب و ماهری را انتخاب نمایند.

جراحی بینی در تهران

جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی

نوع و ساختار بینی نیز علاوه بر مهارت جراح بینی در نتیجه جراحی بینی موثر است به همین دلیل است که فرم بینی جراحی شده در همه افراد شبیه به یکدیگر نیست .

به طور مثال در جراحی بینی گوشتی با توجه به غضروف ضعیف و پوست ضخیم بینی ، بهتر است که بینی فرم طبیعی داشته باشد.

بینی گوشتی کمی در فرم دهی محدودیت دارد ولی این بدین معنی نیست که پس از گذشت مدتی از جراحی بینی فرم بینی مانند سابق می شود یا نتیجه جراحی بینی گوشتی به زیبایی بینی استخوانی نخواهد بود .

هم چنین به دلیل استخوان محکم و کم بودن ضخامت بینی استخوانی ، فرم بینی فانتزی بهترین مدل برای افرادی است که بینی استخوانی دارند و می خواهند جراحی بینی استخوانی انجام دهند.

هزینه جراحی بینی در تهران

نمی توان گفت که جراحی بینی در تهران هزینه بیشتری از سایر شهرها دارد زیرا هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزدی که جراح بینی دریافت می کند ، تعیین می شود .

امکان دارد یک جراح بینی در شهر دیگری چون اصفهان یا تبریز دستمزد بیشتری از یک جراح بینی در تهران داشته باشد .

بنابراین برای تعیین هزینه جراحی بینی در ابتدا باید جراح بینی را انتخاب کنید تا با توجه به دستمزد جراح بینی و هزینه های بیمارستان از هزینه نهایی جراح بینی مطلع شوید .

اگر برای جراحی بینی اقدام می کنید حتماً یک جراح بینی ماهر را انتخاب کنید تا دچار عوارض پس از جراحی بینی نشوید و از نتیجه جراحی بینی به طور کامل راضی باشید.

دکتر بهزاد شهرجردی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی –  جراح پلاستیک بینی و صورت

( عمل جراحی بینی – جراح بینی – جراحی بینی ترمیمی )

نظرات بسته شده است.