جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی نوعی عمل جراحی می باشد که دارای دو رویکرد درمانی و زیبایی است ؛ لازم به ذکر است که این عمل می تواند به طور همزمان با دو هدف بهبود زیبایی و نیز اصلاح مشکلات عملکردی بینی انجام پذیرد. البته لازم به ذکر است که عمل زیبایی بینی در تهران یا دیگر شهر های ایران ، عمدتا با هدف زیبایی و تغییر فرم ظاهری دماغ انجام می پذیرد. دکتر بهزاد شهرجردی بهترین جراح بینی تهران با تکیه بر دانش ، مهارت ، تخصص و از همه مهم تجربه خود قادر است برای شما فرم زیبا و ایده آلی را به ارمغان بیاورد.

 

جراحی بینی

 

هدف از انجام جراحی درمانی بینی در تهران

در این نوع عمل بینی که ممکن است به صورت همزمان با عمل زیبایی بینی صورت گیرد ؛ هدف درمان بیماری های ساختمان بینی و بهبود عملکرد آن می باشد. عمل درمانی دماغ معمولا در موارد زیر انجام می شود :

 

جراحی بینی

 

جراحی زیبایی بینی با چه هدفی انجام می شود ؟

این نوع عمل جراحی بینی با هدف رفع ایرادات ظاهری بینی ، همراه با حفظ عملکرد تنفسی و بویایی آن انجام می شود. از جمله عیوب ظاهری بینی که می توان با عمل زیبایی بینی رفع کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

جراحی بینی

 

سن مناسب برای عمل بینی

بینی و ساختمان آن با سایر اعضای بدن طی سنین بلوغ و نوجوانی رشد خواهد کرد. اعمال هر گونه تغییر در این بازه سنی می تواند نتایج بدی به دنبال داشته باشد چرا که با به وجود آوردن تغییر دیگر اعضای چهره رشد خواهند کرد اما بینی به همان شکل باقی خواهد ماند که این مسئله می تواند دردسر های بزرگی را برای افراد در سنین نوجوانی و بزرگسالی به وجود آورد. از همین رو بهترین جراحان زیبایی بینی در تهران ، در رابطه با بهترین سن برای جراحی بینی می گویند زمانی می توان این پروسیجر را انجام داد که رشد استخوان ها ، غضروف و سایر ساختار بینی به طور کامل طی شده و متوقف شده باشند.

عمل جراحی دماغ همانند تمامی عمل های زیبایی دیگر ، محدودیت سنی دارند و این به این معنی است که افرادی که قصد دارند کاندید این فرایند شوند باید در یک محدوده سنی خاص قرار داشته باشند. بر همین اساس ، حداقل سن برای دختران 16 سالگی و برای پسران 18 سالگی در نظر گرفته می شود. اگر شما نیز یکی از متقاضیان عمل دماغ هستید اما سن شما کمتر است سنین گفته شده است بهتر است از انجام این عمل منصرف شوید یا ان را به بعد از رسیدن به این سن موکول کنید. پس از گذشت این بازه زمانی شما دیگر نگران تغییر شکل بینی خود نباید باشید چرا که نتایج تا پایان عمر با شما همراه خواهد بود. بازه سنی مناسب برای عمل بینی زمانی است که پوست طراوت و شادابی خود را در بردارد و فاصله بسیار زیادی از آن نگرفته است. بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با دکتر جراحی بینی خود صحبت کنید چرا که سن بلوغ در برخی از افراد پایین تر از سنین گفته شده می باشد.

 

 

روش های مورد استفاده بهترین جراح بینی تهران

به طور کلی ساختار دماغ ، استخوانی – غضروفی است ؛ به طوری که قسمت فوقانی بینی از جنس استخوان بوده و بخش تحتانی آن غضروفی می باشد. پوست ، نیز بخش مهمی از دماغ محسوب می شود که بر روی ساختار دماغ قرار گرفته و جنس آن در کیفیت نتیجه جراحی بینی تهران یا دیگر شهر های ایران تاثیر قابل توجهی دارد. همانطور که اشاره داشتیم رینوپلاستی می تواند با دو هدف زیبایی یا درمانی و یا هر دو انجام پذیرد. حال آن که عمل بینی با هر هدفی که صورت پذیرد ، دو روش برای انجام آن وجود دارد. روش های جراحی زیبایی بینی شامال روش  باز و بسته می شوند. هر کدام از این روش ها ، از مزایا و معایب خاصی برخوردارند ؛ توجه داشته باشید که جراح بینی با مد نظر قرار دادن فاکتورهایی ؛ از جمله وضعیت بیمار ، هدف وی از عمل زیبایی بینی و نهایتا با توجه به صلاحدید خود ؛ نسبت به انتخاب بهترین روش عمل جراحی کردن دماغ مبادرت می نماید. در ادامه توضیحاتی اجمالی در ارتباط با هر یک از روش های مذکور ارائه نموده ایم.

  • روش باز 

در جراحی زیبایی بینی به روش باز ؛ بهترین دکتر جراحی بینی در تهران  در راستای دسترسی به ساختمان بینی ، برش هایی در داخل بینی بیمار لحاظ کرده و علاوه بر این برش ها ، برش دیگری در بخش کلوملای ( ناحیه مابین سوراخ های بینی ) ایجاد می کند. لازم به ذکر است که برش کلوملا ، امکان بلند کردن پوست بینی و دسترسی کامل به ساختار زیرین دماغ را به بهترین نحو برای دکتر عمل بینی فراهم می آورد. از این رو در جراحی دماغ با استفاده از روش باز ، بهترین دکتر بینی تهران به سهولت می تواند جزئی ترین تغییرات را بر روی دماغ بیمار اعمال نموده و در صورت نیاز به پیوند غضروف و مواردی از این قبیل که مستلزم ایجاد اصلاحات وسیع بر روی بینی می باشند ؛ به راحتی چنین اقداماتی را لحاظ نماید.

  • روش بسته

در این روش از عمل زیبایی بینی  ، برخلاف روش باز کلیه برش های لازم جهت اصلاح بینی در داخل بینی ایجاد می شوند. اگرچه مدت زمان انجام رینوپلاستی ، در روش جراحی زیبایی بینی بسته کاهش می یابد و همچنین جای هیچ گونه زخم و بخیه بر روی قسمت خارجی بینی وجود نداشته و دوران نقاهت عمل جراحی بینی در تهران و دیگر شهر ها نیز کوتاه می شود ؛ اما باید متذکر شد که این روش ، عمدتا در مواردی که باید تغییرات جزئی بر روی دماغ اعمال شود ؛ مورد استفاده قرار می گیرد.

 

جراحی بینی

 

انواع مدل های بینی در جراحی زیبایی بینی تهران

  • فرم طبیعی 

در این مدل عمل بینی ایرادات ظاهری بینی برطرف شده و قوسی در بینی ایجاد نمی شود. در عمل طبیعی ساختار بینی تغییرات چندانی ندارد و ممکن است افراد متوجه عملی بودن دماغ شما نشوند. بهترین عملکرد در تنفس در این شیوه به دست می آید.

  • فرم نیمه فانتزی

این مدل عمل بینی در حقیقت بینی های طبیعی هستند که دارای قوس اندک ، نوک اندکی سربالا و اندازه کوچکتر می باشند. این مدل عمل جراحی بینی در تهران یا دیگر شهر های ایران را افرادی انتخاب می کنند که نه تمایل دارند دماغ طبیعی و بدون قوس داشته باشند و نه مانند عمل فانتزی ، بینی شان دارای قوس شدید و سرسره ای شکل باشد.

  • فرم  فانتزی

در این مدل عمل زیبایی بینی که اصطلاحا به آن بینی عروسکی گفته می شود ، بینی دارای قوس زیاد و سوراخ های بسیار کوچک است. همچنین زاویه نوک بینی نسبت به لب بالایی زیاد می باشد که موجب سربالا بودن بینی می شود. تشخیص عملی بودن این نوع بینی در نگاه اول مشخص می شود. به دلیل وجود ضخامت پوستی زیاد در دماغ های گوشتی ، این مدل جراحی بینی در آن ها توصیه نمی شود.

معیار تغییرات بینی در رینوپلاستی تهران

برخی افراد به صورت سطحی و ظاهری ، دماغ خود را با بینی دیگران مقایسه می کنند و در نتیجه انتظاراتی فرای واقعیت را برای نتیجه جراحی زیبایی بینی  خود متصور می شوند. اما واقعیت ، چیزی غیر از این است ؛ طی عمل بینی ممکن است بهترین دکتر بینی در تهران  با مشکلات و ایراداتی مواجه شود که در ظاهر دماغ شما نمود نداشته و چندان به چشم نیاید.

برخلاف تصور عموم افراد که کوچک بودن سایز دماغ را دال بر زیبایی آن می دانند ، باید اشاره داشت که سایز آن کمترین اهمیت را در نتیجه این عمل جراحی بینی دارد و صرف این که سایز یک دماغ بزرگ نیست هرگز دلیل بر این نخواهد بود که نتیجه ای ایده آل از رینوپلاستی حاصل خواهد شد.

فیلم عمل بینی توسط دکتر شهرجردی بهترین جراح بینی تهران

 

اهمیت پوست در جراحی بینی

جالب است بدانید که در جراحی زیبایی بینی به ندرت بر روی پوست تغییرات اساسی ایجاد می شود و اغلب تغییرات در جراحی زیبایی بینی بر روی اسکلت و غضروف های زیرین پوست بینی انجام می گیرد. ولی نوع پوست بینی در نتیجه جراحی بی تاثیر نمی باشد. چرا که اسکلت بینی به واسطه پوست و بافت نرم زیرین که متشکل از عضله و چربی است محافظت می شود. معمولا آن چیزی که شما در ظاهر بینی خود جلوی آینه می بینید با ترکیب اسکلت بینی تفاوت های بسیار زیادی دارد. از همین رو درک اهمیت لایه پوششی سخت بوده و در برخی از بیماران پیش بینی اثرات آن بر روی نتایج بسیار سخت و مشکل خواهد بود و درجه تفاوت با ضخامت پوست رابطه مستقیم دارد. پوست بینی همانند دیگر نقاط بدن دارای مشخصات خاصی است. پوستی که دارای ضخامت متوسط و رنگ سالم و هموار می باشد بهترین شرایط و ویژگی ها را برای انجام عمل زیبایی بینی دارد. این در حالی است که پوست هایی با ضخامت های افراطی مانند پوست های خیلی نازک یا خیلی ضخیم بدترین شرایط برای جراحی بینی دارد.
در افرادی که پوست بینی آن ها بسیار نازک است زخم های که بر اثر عمل رینوپلاستی به وجود می آید بسیار کم بوده و تورم و التهاب به وجود آمده بر اثر جراحی سریع بهبود پیدا می کند. اما این نوع پوست در پوشاندن عیوب و نامنظمی های بینی بسیار ضعیف عمل می کند و اگر عمل جراحی دماغ به دست پزشکی بی تجربه یا تازه کار انجام شود ممکن است نتایج نامطلوبی را به همراه داشته باشد. در این نوع پوست ها حتی کوچک ترین عیوب اسکلت بینی نیز به آسانی قابل مشاهده بوده همچنین این نوع پوست ها تمایل بسیار زیادی به منقبض شدن یا همان جمع شدن بعد از جراحی دارند.

تاثیر ضخامت پوست بینی بر نتیجه رینوپلاستی

اگرچه ضخامت پوست بینی و همچنین انعطاف و شکل پذیری آن و نیز انحرافات داخلی و استخوانی بینی ، ممکن است در ظاهر چندان مشهود و مورد توجه نباشند ؛ اما تاثیر بسزایی در نتیجه عمل بینی خواهند داشت.

به طور کلی باید متذکر شد که مهم ترین عامل تعیین نتیجه رینوپلاستی ؛ آناتومی اولیه دماغ و ضخامت پوست می باشد. پس از در نظر گرفتن موارد مذکور ، بهترین جراح بینی تهران باید سلایق معقول و قابل انجام متقاضی عمل جراحی بینی تهران را نیز تا جای ممکن در حین عمل ؛ مد نظر قرار دهد.

چه زمانی می توان نتیجه جراحی بینی را مشاهده کرد ؟

در طول عمل زیبایی بینی یا همان رینوپلاستی ، ساختار غضروفی دماغ تغییر یافته و معمولا استخوان های دماغ شکسته می شوند ؛ لذا می توان اذعان داشت که عمل دماغ یک عمل سنگین است. زمانی که گچ برداشته می شود ، دماغ تورم قابل توجهی خواهد داشت ؛ بنابراین شما نباید انتظار مواجهه با یک دماغ زیبا و ایده آل را داشته باشید و حتی در برخی موارد ( به ویژه در بینی های گوشتی ) ممکن است با یک دماغ به مراتب بزرگتر از دماغ قبلی خود ، روبرو شوید.

از این رو به افرادی که تحت جراحی دماغ قرار می گیرند ، توصیه می شود که بعد از عمل دماغ صبور بوده و بعد از برداشتن گچ ، ازبازخوردهای نا به جا در مورد نتیجه دماغ خودداری کرده و منتظر کاهش تدریجی تورم بينی باشند و حداقل تا یکسال بعد از  ، نتیجه دماغ خود را قضاوت کنند.

 

فیلم جراحی بینی در تهران توسط بهترین دکتر بینی تهران دکتر شهرجردی

چه عواملی موجب بروز عوارض جراحی بینی می شود؟

یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار بر روی پدید آمدن عوارض بعد از جراحی ، جراح بینی می باشد. چرا که اگر پزشک مورد نظر شما از تخصص ، تبحر و مهارت کافی برخوردار نباشد و در انتخاب وی بی دقتی کرده باشید ممکن است از نتایج به دست آمده از عمل رضایت کافی نداشته باشید یا دچار مشکلات متعددی شوید.

عامل مهم و تاثیر گذار بعدی عدم رعایت نکات مراقبتی قبل و بعد از رینوپلاستی است ، در صورتی که فرد تمامی موارد گفته شده از سوی پزشک را رعایت نکند یا در زمان انجام آن ها بی دقتی و سهل انگاری کند ممکن است در حین انجام جراحی یا بعد از آن عوارض جانبی شدیدی رخ دهد. پیش از انجام عمل زیبایی بینی در زمان مشاوره پزشک تمامی نکات مراقبتی را به شما می گوید در صورت فراموشی نیز می توانید به سایت پزشک خود یا دیگر پزشکان مراجعه کنید و مقالات تهیه شده در رابطه با اقدامات و مراقبت های بعد از عمل بینی را مطالعه کنید. عمل کردن به تمامی موارد گفته شده می تواند تاثیر بسزایی بر نتیجه جراحی کردن دماغ و رضایت 100 درصدی فرد داشته باشد.

طبق گفته های بهترین جراح بینی تهران ، از جمله عوارض جراحی بینی که ممکن است در افراد رخ دهد می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • خونریزی شدید پس از عمل رینوپلاستی
  • بروز عفونت
  • جمع شدن خون در زیر پوست
  • بروز واکنش به دارو های بیهوشی یا بی حسی موضعی
  • کبودی و متورم شدن بینی که امری طبیعی بوده و به مرور زمان با رعایت نکات مراقبتی از بین می رود.
  • پاره شدن رگ های خونی کوچک روی پوست
  • نامتقارن شدن حفره های بینی
  • درد پس از جراحی ( درد بعد از جراحی بینی کاملا طبیعی بوده و از همین رو پزشک برای کاهش و کنترل آن برای شما دارو تجویز می کند.)

 

 

دو هفته قبل از جراحی زیبایی بینی چه باید کرد ؟

  • داروهای حاوی آسپیرین مصرف نکنید ، آسپرین خونریزی را افزایش می دهد.
  • ویتامین E مصرف نکنید ، چون این ویتامین نیز خونریزی را افزایش می دهد ، مولتی ویتامین حاوی ویتامین E مشکلی ندارد و می توان استفاده کرد.
  • طبق گفته های بهترین دکتر جراحی بینی در تهران بهتر است سیگار نکشید ، سیگار اکسیژن بدن را کاهش می دهد و موجب بروز مشکلات تنفسی در حین عمل می شود.
  • از مصرف نوشیدنی های الکلی پرهیز کنید ، زیرا سبب اختلال در اکسیژن رسانی خون می شوند.
  • بعضی مکمل های گیاهی که حاوی سیر ، جیسینگ ، زنجبیل هستند موجب خونریزی بعد از عمل می شوند ؛ لذا از دو هفته قبل از عمل جراحی  نباید مصرف شوند.
  • غذاهای کم نمک میل کنید.
  • دکتر بهزاد شهرجردی بهترین جراح بینی تهران به افرادی که متقاضی عمل بینی در تهران هستند توصیه می کنند روز قبل از عمل ، با شامپو و صابون ملایم حمام کنند.
  • روز عمل بینی ، لباس راحت جلو باز بپوشید ؛ چرا که بر تن کردن لباس از سر پس از عمل ، موجب فشار روی بینی و احتمالا جابجایی ساختار دماغ می شود.

مراقبت های بعد از عمل بینی

دوره بهبودی کامل بعد از عمل زیبایی بینی به طور میانگین یک سال است ، البته ممکن است زمان بیشتری نیز طول بکشد. بهبودی در افراد متفاوت است اما به طور کلی ، موارد زیر در همه اشخاص تقریبا یکسان است :

  • آتل یک هفته تا ۱۰ رو بعد از عمل بینی برداشته می شود و می توانید به محل تحصیل یا کار بازگردید ؛ البته در این بازه زمانی ، کبودی در اطراف چشم هنوز کاملا رفع نشده و ممکن است دو هفته طول بکشد.
  • طبق گفته های دکتر شهرجردی بهترین دکتر جراحی بینی در تهران از سرگیری فعالیت های روزمره بی خطر است ، اما فعالیت های سنگین را باید تا یکماه متوقف کنید.
  • تا دو هفته بعد از عمل زیبایی بینی به حالت نیمه نشسته بخوابید و سرخود را با استفاده از بالش بالاتر از سطح بدن نگهدارید.
  • پس از دو ماه می توانید شنا کردن و زدن عینک را شروع کنید.

 

 

چه زمان نیاز به انجام عمل رویژن می باشد؟

از جمله سوالاتی که ممکن است برای مراجعه کنندگان عزیز به وجود آید می توان به این مورد که احتمال نیاز به انجام جراحی ترمیمی بینی چقدر است ؟ چه زمان نیاز است تا ما برای عمل ترمیمی بینی اقدام نمایم؟ اشاره کرد. در پاسخ به این سوال بهترین دکتر جراحی بینی تهران چنین پاسخ می دهند که ، به طور متوسط بین 8 الی 10 درصد متقاضیان انجام جراحی زیبایی بینی ، به عمل ترمیمی نیاز پیدا می کنند. توصیه می شود برای انجام جراحی اولیه بینی ، زیاد عجله نکنید و بهترین و متبحر ترین پزشک را در شهر محل سکونت خود پیدا کنید تا نیاز به عمل دوم نداشته باشید. از طرفی دیگر برای انجام جراحی ثانویه بینی ، توصیه می شود هرگز پزشک خود را تحت فشار قرار ندهید و اجازه دهید تا زمان مناسب برای انجام عمل جراحی زیبایی دوم را پزشکتان برای شما تعیین کند.

بیاد داشته باشید که انحرافها و عدم قرینگیهای بینی قبل از عمل قابلیت اصلاح نسبی دارند ولی امکان رفع کامل آنها بدلیل وجود حافظه غصروفی استخوانی ممکن است وجود نداشته باشد و باقیمانده مقداری از انحراف یا عدم قرینگی طبیعی بوده و نیاز به ترمیم نخواهد داشت.

به طور معمول بهترین و مناسب ترین زمان برای انجام دوباره عمل بینی ، یک تا دو سال پس از جراحی اولیه بینی می باشد. چرا که طی این مدت پوست ترمیم پیدا خواهد کرد.

در پاسخ به این سوال که چه زمان نیاز است تا برای عمل رویژن اقدام کرد. می توان گفت زمانی که مشکلاتی همچون باقی ماندن واضح قوز بر روی پل بینی ، کج بودن شدید تیغه بینی ، تفاوت واضح سوراخ های بینی و بروز مشکلات تنفسی واضح را مشاهده کردید می توانید برای این پروسه اقدام نمایید. اما لازم است مجددا تکرار شود که برای برطرف کردن مشکلات باقی مانده نباید پزشک خود را تحت فشار قرار دهید ، باید حداقل یک تا دو سال صبر کنید و مهارت و تجربه پزشک معالج خود را در زمان انتخاب بهترین جراح ترمیمی تهران در نظر بگیرید.

 

 

هزینه جراحی بینی در تهران سال 1400 و 1401

در صورتی که هدف از عمل بینی ، تغییر شکل ظاهری دماغ و بهبود زیبایی آن باشد ؛ قاعدتا تحت پوشش بیمه قرار نگرفته و تمام هزینه های آن باید توسط خود فرد زیباجو پرداخت گردد. اما چنانچه مقصود از عمل جراحی بینی در تهران ، بهبود مشکلات تنفسی و رفع اختلالات عملکردی دماغ ؛ اعم از درمان پولیپ ، انحراف تیغه سپتوم دماغ و غیره باشد ، بیمه بخشی از هزینه های آن را تقبل خواهد نمود. در آخر لازم به ذکر است که هزینه عمل زیبایی بینی ، بر اساس عوامل مختلفی برآورده می گردد و مستلزم معاینه دقیق فرد زیباجو می باشد.

سوالات متداول و پاسخ بهترین دکتر عمل بینی به ان ها 

  • آیا سفر هوایی بعد از جراحی بینی امکان پذیر است؟

پزشکان و متخصصان جراحی زیبایی بینی در این رابطه می گویند که بعد از عمل دماغ بهتر است حداقل تا یک هفته از انجام سفر های هوایی خودداری کنید چرا که انجام سفر های هوایی می تواند به بینی و عروق خونی فشار آورد.

  • چه کار کنم تا بهترین نتیجه را به دست آورم؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که در این زمینه مطرح است این است که چگونه می توان به بهترین نتایج دست پیدا کرد. زیبایی بینی ، در ترکیب با سایر بخش های صورت معنی پیدا می کند. گاها یک بینی بر روی چهره یک شخص بسیار زیبا و جذاب است در حالی که بر روی صورت فردی دیگر نشان دهنده زیبایی خاصی نیست. یک پزشک با تجربه و متبحر در زمان ارائه روش درمان ویژگی های چهره هر فرد را مورد ارزیابی قرار می دهد و سپس متناسب با آن بهترین فرم را خلق می کند. پس تنها کاری که شما می توانید برای داشتن این نتیجه بکنید این است که بهترین دکتر عمل بینی تهران یا شهر محل سکونت خود را انتخاب کنید.

  • آیا عمل بینی تحت پوشش بیمه است؟

با توجه به این که عمل زیبایی بینی در تمامی اقشار جامعه رواج یافته است ، ممکن است برای برخی از افراد جای سوال باشد که آیا بیمه هزینه این فرایند را پرداخت می کند یا خیر؟ در پاسخخ به این سوال باید بگویم که جراحی بینی همانطور که از نامش پیداست جزو جراحی های زیبایی قرار دارد و معمولا بیمه هیچ هزینه ای را از این بابت پرداخت نخواهد کرد. البته درصورتی که این فرایند درمانی باشد و در پی بررسی های انجام شده توسط کارشناسان بیمه این امکان وجود دارد تا بیمه بخشی از هزینه را تقبل کند.

  • عمل بینی پر درد و دشوار است؟

یکی از مهم ترین نگرانی ها و استرسی که افراد متقاضی جراحی بینی دارند ، در رابطه با درد حین جراحی و بعد از ان می باشد. در پاسخ به این سوال باید بگویم بدون شک هر نوع عمل جراحی ، عوارض و مشکلات خاص خود را دارد که در دوران نقاهت باید آن ها را کنترل نمود و با آن ها کنار آمد. اما اینکه خیلی از عمل جراحی زیبایی دماغ داستان های ترسناک و دردناکی را تعریف می کنند ، چندان درست و منطقی نمی باشد. چرا که باید همواره به این نکته توجه داشت که شرایط بدنی و آستانه تحمل درد در افراد مختلف بسیار متفاوت می باشد. برخی از زیباجویان ممکن است تنها دو هفته ابتدایی عمل درد ، کبودی و تورم را تجربه کنند در حالی که دسته دیگری از متقاضیان در کمتر از یک هفته شرایطشان به حالت نرمال و مناسبی باز گردد. با این وجود رعایت توصیه های جراح و مصرف مسکن ها ، می تواند درد و ناراحتی بعد از جراحی را برای افراد تا حدودی کاهش دهد.

لازم به ذکر است که مقدار تغییرات اعمال شده بر روی بینی نیز عاملی مهم در میزان دردی که شما بعد از عمل تجربه می کنند است.

  • آیا می توان هر نوع بینی را به فرم فانتزی عمل کرد؟

بسیاری از افراد زمانی که به جراحان بینی مراجعه می کنند بدون در نظر گرفتن نوع بینی خود تقاضا دارند بینی آن ها را به فرم فانتزی عمل کرد. باید به این دسته از افراد گفت هر نوع بینی را نمی توان به فرم فانتزی عمل کرد. معمولا به دلیل خصویاتی که بینی های گوشتی دارند و خاص بودن فرم فانتزی نمی توان آن ها را به این فرم عمل کرد. البته نظر قطعی بعد از معاینه توسط بهترین دکتر جراحی بینی تعیین می شود.

سخن پایانی

انتخاب یک جراح بینی خوب ، ماهر و مجرب ، از مهم ترین ارکان جراحی بینی تهران و دیگر شهر های ایران است. یک دکتر بینی ماهر بالاترین میزان کیفیت و رضایتمندی از عمل را برای شما به ارمغان می آورد.

فیلم نمونه کار جراحی بینی کشتی گیر عزیز در تهران

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button