جراحی بینی
26 آوریل

جراح بینی

جراح بینی

جراح بینی خوب ، زمانی که فرد برای انجام عمل زیبایی بینی ، اقدام می نماید ، لازم است تا به نکات بسیاری توجه کند . یکی از مهم ترین این نکات ، انتخاب جراح بینی است ، زیرا اگر جـراح بینی مهارت و تجربه کافی در انجام جراحی بینی نداشته باشد ، گذشته از این که ممکن است فرد از ظاهر و زیبایی بینی خود راضی نباشد ، محافظت از سلامتی عملکرد بینی نیز تنها بر عهده ی جراح بینی است .

اولین و مهم ترین ویژگی یک جراح بینی خوب ، صداقت وی خواهد بود ، چرا که ممکن است افراد به دلیل عدم آگاهی های لازم در رابطه با شرایط جراحی بینی ، توقعات غیر معقولانه ای داشته باشند و این جراح بینی خوب است که می تواند صادقانه به او توضیح بدهد که توقعش از دریافت نتیجه غیر منطقی است .

 

یک جـراح بینی خوب ، پس از آنالیز اولیه بینی ، در صورتی که احساس کند فرد نتیجه مطلوبی از عمل زیبایی بینی نخواهد گرفت ، به انجام آن جراحی نمی پردازد .

چگونه جراح بینی خوب را بشناسیم ؟

اولین کاری که برای انتخاب جراح بینی باید انجام داد ، مراجعه به مطب وی و جلسه ی مشاوره اولیه است .  در این جلسه شما می توانید علاوه بر این که خواسته و توقع خود را از نتیجه عمل بینی مطرح نمایید ، قادر خواهید بود تا از نزدیک نمونه کار های واقعی وی ( افرادی که توسط این جراح ، تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته اند) را مشاهده نمایید . همچنین با مراجعه به سایت های پزشکی ، قابلیت های جراحان و مدارج علمی آن ها قابل دسترسی خواهد بود .

در نظر داشته باید که جراح بینی در هر سه مرحله عمل جراحی یعنی پیش از انجام جراحی بینی ( مشاوره مناسب ) ، حین عمل بینی ( به کار گیری تکنیک های خوب ) و همچنین پس از عمل زیبایی بینی نقش مهمی را ایفا می کند .

 

دکتر بهزاد شهرجردی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی –  جراح پلاستیک بینی و صورت

(  جراحی بینی گوشتی , جراحی بینی استخوانی )

درباره نویسنده

جراحی بینی | جراح بینی تهران
دکتر شهرجردی - به شماره نظام پزشکی :88860 - عضو انجمن راینولوژی ایران - متخصص و جراح گوش ، حلق ، بینی و سرو گردن - جراحی پلاستیک بینی ، صورت و پلک ( جراحی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی بینی استخوانی ) - جراحی آندوسکوپی سینوس و بینی

پاسخ

چهارده − سیزده =