جراحی بینی
22 مه

مراحل جراحی بینی

مراحل جراحی بینی

زمانی که می خواهید هر نوع جراحی انجام دهید ، پیش از انجام جراحی ، توصیه می شود تا با اقدامات و مراحل آن آشنا بشوید . عمل زیبایی بینی زیر مجموعه ی جراحی های زیبایی صورت می باشد و در حال حاضر طرفداران بسیاری دارد . در این مقاله مراحل جراحی بینی را شرح می دهیم .

مراحل جراحی بینی

مهم ترین قدم و اولین مرحله قبل از جراحی بینی ، انتخاب یک جراح بینی کارآمد و ماهر است . انتخاب جراح بینی بسیار مهم است ، چرا که جراح بینی تنها کسی است که می تواند از عملکرد بینی در حین عمل بینی محافظت نماید .

وقتی که جراح بینی خود را انتخاب نمودید ، با مراجعه به مطب و درخواست یک جلسه ی مشاوره ی پیش از عمل ، جراح بینی با معاینه ی بالینی و بررسی های لازم به شما خواهد گفت که چه تغییراتی را می توان روی بینی شما اعمال کرد ، شما نیز باید توقعات خود را از نتیجه جراحی بینی با وی درمیان بگذارید . جراح بینی به شما خواهد گفت که کدام یک از توقعات شما قابل اعمال و معقول است .

بعد از جلسه مشاوره جراحی بینی

پس از از آن به یک کلینیک جهت انجام آزمایش مراجعه فرمایید.

همچنین به یک عکاسی برای تهیه فتوگرافی پزشکی معرفی خواهید شد .

  • شب قبل از عمل به حمام بروید.
  • یک وعده غذای سبک و ترجیحاً پروتئین میل کنید.
  • 6 تا 8 ساعت قبل از عمل بینی ، ناشتا باشید.
  • صبح روز عمل با یک نفر همراه و مدارک پزشکی در ساعت مقرر به مرکز جراحی مراجعه نمایید .

روز عمل جراحی بینی

زمانی که پذیرش انجام شد ، با اتاق عمل انتقال داده می شوید و  تحت نظارت متخصص بیهوشی با ترزیق داروی مناسب فرآیند بیهوشی آغاز می شود . جراح بینی با ایجاد برش های لازم به اعمال تغییرات و رفع ایرادات بینی می پردازد . در پایان کار محل برش ها بخیه زده شده و بینی پاسمان می گردد . در تمام این مدت متخصص بیهوشی در کنار شماست . بعد از انتقال به ریکاوری در زمانی که علائم حیاتی مورد نظر به یک سطح پایداری رسید ، به بخش منتقل می شوید و در صورتی که مشکل خاصی نداشته باشید ، عصر همان روز مرخص می شوید .

 

دکتر بهزاد شهرجردی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی –  جراح پلاستیک بینی و صورت

عمل  بینی – جراحی بینی گوشتی– جراحی بینی ترمیمی )

درباره نویسنده

جراحی بینی | جراح بینی تهران
دکتر شهرجردی - به شماره نظام پزشکی :88860 - عضو انجمن راینولوژی ایران - متخصص و جراح گوش ، حلق ، بینی و سرو گردن - جراحی پلاستیک بینی ، صورت و پلک ( جراحی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی بینی استخوانی ) - جراحی آندوسکوپی سینوس و بینی

پاسخ

نوزده − چهارده =